×

Message

PLG_KUNENADISCUSS_DEPENDENCY_FAIL

مدرسه خیر گرانقدر، حاج احمد زارع در کاشان افتتاح گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان ، در دهمین روز از آبان ماه 1398 آیین گشایش مدرسه حاج احمد زارع با ظرفیت پذیرش بیش از ۳۶۰ دانش‌آموز با حضور آیت‌الله نمازی نماینده ولی فقیه وامام جمعه کاشان ، استاندار اصفهان ، نماینده مردم کاشان وآران وبیدگل ، مدیرکل نوسازی مدارس استان، مدیر کل آموزش وپرورش استان ، فرماندار ویژه کاشان ، رئیس دانشگاه علوم پزشکی و جمعی از مدیران مدارس و خیرین مدرسه ساز این شهرستان برگزار شد . 

استاندار اصفهان: نقش مردم فهیم و عالم در مشارکت با دولت در امر مدرسه سازی بسیار تاثیر گذار و کلیدی است.

عباس رضایی استاندار اصفهان دراین آیین به حرکت پرشتاب کاروان علم وفناوری در دنیا اشاره کرد واظهار داشت: آموزه های دینی و وجود نخبگان وصاحبان اندیشه درکشور عزیزمان ایران، حکم می کند که نه تنها از این قافله عقب نمانیم بلکه درمنطقه رتبه اول علمی و در سطح بین الملل جایگاه ویژه را کسب نماییم.

رضایی با تاکید بر تأثیر آموزش و پرورش در تربیت نیروی متخصص در کشور به اهمیت تجهیز و مهیا سازی زیر ساخت ها در این حوزه اشاره نمود و گفت: بنیان اصلی در تحقق این هدف، نیروی انسانی متخصص و توانمند است نیرویی که در همین مدارس آموزش می بیند و پرورش می یابد ؛ و می بایست به این حوزه توجه ویژه ای گردد.

وی تصریح کرد: دولت در شرایط فعلی و با وجود تحریم های ناعادلانه امکانات لازم برای پوشش صد درصدی در زمینه ساخت و تجهیز مدارس را ندارد و نقش مردم فهیم و عالم در مشارکت با دولت در این زمینه اکنون بسیار تاثیر گذار و کلیدی است.

رییس شورای آموزش و پرورش استان اصفهان اظهار داشت: آموزش و پرورش اولویت اول استان و حل مسائل مربوط به آن از اولویت های اصلی ما است و گام های موثری نیز توسط دولت در این حوزه برداشته شده است.

وی ضمن تشکر از اقدامات انجام شده در آموزش و پرورش استان ابراز امیدواری کرد که با همت والای خیرین، بی نیازی این شهرستان به ساخت و نوسازی مدارس در آینده نزدیک محقق شود و گفت: از خیرین دارالمومنین کاشان انتظار می رود پس از این، به ساخت و نوسازی مدارس در دیگر نقاط محروم استان بپردازند.

پروژه در حال افتتاح، مدرسه خیر محترم حاج احمد زارع

این پروژه در زمینی به مساحت 2500 مترمربع با زیربنایی معادل 2100 متر مربع در 2 طبقه دارای 12 باب کلاس درس، 5 باب اتاق اداری، سایت کامپیوتر، اتاق بهداشت، کتابخانه و 1 باب سالن اجتماعات به مساحت 200 مترمربع زیربنا و 1400 مترمربع محوطه سازی و 140 مترطول دیوارکشی محوطه با اعتبار معادل 27 میلیارد و 600 میلیون ریال به همت خیر و خانواده محترم ایشان احداث،که حدود 90% هزینه مذکور معادل 25 میلیارد ریال توسط خیر محترم و 10% دیگر توسط دولت خدمتگذار جهت احداث بنا تخصیص و هزینه گردیده است. لازم به ذکر است به غیر از هزینه های فوق تجهیزات این مدرسه تاکنون با اعتباری معادل دو میلیارد و ششصد میلیون ریال (000/000/600/2 ریال)  توسط اداره کل نوسازی مدارس استان از محل اعتبارات دولتی تامین و به دانش آموزان عزیز مدرسه اهدا گردیده است.

Isfahan Provincial Schools 'Renovation School, an executive development organization, is a subsidiary of the Schools' Renovation Organization. This office is responsible for the construction, completion, repair and equipping of the educational units of the province.

Location on the map

آدرس بر روی نقشه

 

Visit statistics

TodayToday318
YesterdayYesterday1359
This weekThis week2986
This monthThis month36453
Total VisitsTotal Visits831529

Contact Us

Isfahan, Goldeh Street Garden, opposite Barajerner, Isfahan Province Schools Renovation Directorate
031-32222889
031-32223092
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.