×

Message

PLG_KUNENADISCUSS_DEPENDENCY_FAIL

گردهمایی بانوان خیّر مدرسه ساز استان اصفهان برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان، در 22 روز از آبان ماه 98، گردهمایی بانوان خیّر مدرسه ساز استان اصفهان، در سالن اجتماعات اداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان، برگزار شد.

   این گردهمایی استانی در راستای سومین همایش ملی بانوان و خانواده خیرین مدرسه ساز با رویکرد " نقش بانوان و خانواده در گسترش فرهنگ مدرسه سازی و با شعار " بانوی ایرانی، مدرسه مهربانی" که قرار است در 28 آبان ماه 98 برگزار شود، توسط شورای بانوان خیرین مدرسه ساز استان اصفهان، برنامه ریزی و اجرا گردید.

   در این مراسم مدیر کل نوسازی مدارس استان اصفهان، مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری اصفهان، مدیر عامل مجمع خیرین مدرسه ساز استان، معاونت مشارکت های مردمی اداره کل نوسازی مدارس استان، کارشناس مسئول و مشاور امور زنان اداره کل آموزش و پرورش استان و جمعی از بانوان خیّر مدرسه ساز استان حضور داشتند.

   در ابتدای این مراسم، خانم جهانی، مسئول شورای بانوان، ضمن خوش آمدگویی به تمامی حاضرین، به تشریح فعالیت های این شورا، در یک سال اخیر پرداخت.وی افزود : ستاد بانوان خیّر مدرسه ساز استان اصفهان، از سال 1379، فعالیت خود را در راستای ساماندهی کمک های بانوان در امر مدرسه سازی و مدرسه یاری آغاز نموده است.ایشان خاطر نشان کرد: تلاش در جهت گسترش فرهنگ مشارکت در بین آحاد مردم، هدایت و پشتیبانی خیرین به ویژه بانوان، در امر مدرسه سازی و تویج فرهنگ حفظ و نگهداری از مدارس خصوصا مدارس خیّر ساز در بین دانش آموزان، از اهداف شورای بانوان است.

  در ادامه هر کدام از بانوان خیّر مدعو، ضمن معرفی خود به بیان دیدگاه ها، نقطه نظرات و پیشنهادات خود،در امر مقدس مدرسه سازی، پرداختند.

نکوداشت خیرین از اولویت های اداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان است.

   مهندس سید مهدی میربد، مدیر کل نوسازی مدارس استان اصفهان، ضمن تقدیر از عمل شایسته بانوان خیّر، نکوداشت خیرین را از اولویت های این اداره کل بر شمرد.ایشان با اشاره به کمبود های کالبدی استان اصفهان، نقش خیرین بویژه بانوان خیر را در این راه، بی بدیل توصیف کرد.

   وی ضمن تمجید از واقع بینی بانوان خیر در رفع نیاز فضا و تجهیزات آموزشی شهرستان ها و مناطقی که نیازمند واقعی فضای آموزشی هستند، افزود: بیست درد از جامعه خیرین را بانوان استان تشکیل می دهند که سی درصد از ایشان، قبل از آنکه خیر مدرسه ساز و مدرسه یار شوند، از فرهنگیان استان بوده که در امر مقدس تعلیم و تربیت دانش آموزان همت گماشته اند.

   مدیر کل نوسازی مدارس استان اصفهان با توصیف بانوان خیر به " فرشتگان زمینی " ، از ایشان درخواست نمود جهت ترغیب و تشویق و هدایت خانواده و خویشان به امر مقدس مدرسه سازی به عنوان سفیران این امر، به یاری دولت بشتابند.

   در پایان از مدعوین خیر حاضر در جلسه در حضور مدیر کل نوسازی مدارس استان و مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری اصفهان، تقدیر به عمل آمد.

 

Isfahan Provincial Schools 'Renovation School, an executive development organization, is a subsidiary of the Schools' Renovation Organization. This office is responsible for the construction, completion, repair and equipping of the educational units of the province.

Location on the map

آدرس بر روی نقشه

 

Visit statistics

TodayToday363
YesterdayYesterday1359
This weekThis week3031
This monthThis month36498
Total VisitsTotal Visits831574

Contact Us

Isfahan, Goldeh Street Garden, opposite Barajerner, Isfahan Province Schools Renovation Directorate
031-32222889
031-32223092
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.