×

پیام

PLG_KUNENADISCUSS_DEPENDENCY_FAIL

کسب رتبه اول توسط اداره کل اصفهان درشاخص بیشترین ارتقاء بهره وری

در نهمین سال استقرار مدیریت چرخه بهره وری؛

کسب رتبه اول توسط  اداره کل اصفهان  درشاخص بیشترین ارتقاء بهره وری

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان ، هر ساله به منظور معرفی و تجلیل از دستگاه های برتر در زمینه استقرار و ارتقای بهره وری مراسمی به همت سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان برگزار می شود که امسال اداره کل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس استان اصفهان  با ارزیابی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و از بین 57 دستگاه و سازمان دولتی و اجرایی، موفق به کسب رتبه اول مفتخر به دریافت  تندیس ارتقای بهره وری به عنوان یکی از ادارات شاخص استان شد.

این تقدیر در نهمین همایش «تقدیر از دستگاه های برتر در چرخه استقرار بهره وری» و با حضور برخی از مقامات استانی و مدیران کل دستگاه های دولتی و اجرایی صورت پذیرفته است.

در متن این تقدیرنامه آمده است: در شرایط متغیر و پیچیده امروزی که بر محیط اقتصادی، اجتماعی و کسب وکار سازمان ها، موسسات دولتی و غیرانتفاعی و شرکت های خصوصی حاکم است، یکی از عواملی که می تواند به بقا و رشد این موسسات کمک کند، موضوع بهره وری است. چراکه بهره وری به عنوان یک فرهنگ و یک نگرش عقلایی به کار تلقی می شود که هدف آن هوشمندانه تر کردن فعالیت ها برای دستیابی به عملکرد بهتر و متعالی سازمانی است.

آخرین به روز رسانی سایت

«
»

آدرس بر روی نقشه

 

آمار بازدید

امروزامروز401
دیروزدیروز1555
هفته جاریهفته جاری6054
ماه جاریماه جاری24080
کل بازدیدکل بازدید538028

اطلاعات تماس

اصفهان ، خیابان باغ گلدسته ، روبروی بازار هنر ، اداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان
031-32222889
031-32223092
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید