×

پیام

PLG_KUNENADISCUSS_DEPENDENCY_FAIL

دیدار اعضای ستاد اجرایی بیست و یکمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان اصفهان با مدیرکل صدا و سیما

همزمان با آغاز فعالیت ستاد اجرایی بیست و یکمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان اصفهان اعضای این ستاد باتفاق هیات مدیره مجمع خیرین مدرسه ساز استان با دکتر عبدالحسینی مدیرکل صدا و سیمای اصفهان دیدار نمودند.
در این برنامه ابتدا زهره میردامادیان رئیس هیات مدیره گزارشی از فعالیت های خیرین مدرسه ساز از بدو تشکیل این نهاد مردمی و تعامل مثبت و سازنده مجموعه آموزش و پرورش و نوسازی مدارس با خیرین مدرسه ساز ارائه نمود . سپس مدیران کل آموزش و پرورش و نوسازی مدارس ، به تعیین نقش و جایگاه خیرین در رفع مشکلات فضاهای آموزشی ، پرورشی و ورزشی استان پرداختند.
در ادامه مدیرکل صدا و سیما با اشاره به نقش و جایگاه نظام تعلیم و تربیت در توسعه پایدار ، سرمایه گذاری در آموزش و پرورش را مقدم بر سایر امور دانسته و بخشی از مشکلات مربوط به ناهنجاری های اجتماعی و فرهنگی جامعه را معلول عدم توجه به آموزش و پرورش عنوان نمود. وی آمادگی صدا و سیمای مرکز اصفهان در خصوص اطلاع رسانی مناسب از فعالیت های خیرین مدرسه ساز و مشکلات فضاهای آموزشی ، همچنین پوشش مناسب خبری و برنامه ای بیست و یکمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان اصفهان را اعلام نمود.

آخرین به روز رسانی سایت

«
»

آدرس بر روی نقشه

 

آمار بازدید

امروزامروز238
دیروزدیروز1662
هفته جاریهفته جاری7573
ماه جاریماه جاری22089
کل بازدیدکل بازدید768058

اطلاعات تماس

اصفهان ، خیابان باغ گلدسته ، روبروی بازار هنر ، اداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان
031-32222889
031-32223092
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید