×

پیام

PLG_KUNENADISCUSS_DEPENDENCY_FAIL

مجمع خیرین مدرسه ساز زمینه ساز پیشرفت و توسعه آینده کشور است

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس اصفهان، عباس رضایی در جلسه مجمع خیّرین مدرسه‌ساز استان ضمن تشکر از اعضای این مجمع، اظهار کرد: اگر خیّرین به میدان نیایند بسیاری از پروژه‌های استان ناتمام می‌ماند؛ مجمع خیّرین مدرسه‌ساز استان گل سرسبد تمام خیریه‌ها در استان است و من دستان تک تک این خیّرین را می‌بوسم.

وی گفت: من افتخار می‌کنم که در استان خادم چنین مردمی هستم که زندگی خود را وقف مدرسه، مدرسه‌سازی و آینده این کشور می‌کنند و برای نشاط و امید مردم گام بر می‌دارند. مجمع خیّرین مدرسه‌ساز از مهم‌ترین خیّریه‌ها و زمینه‌ساز آینده کشور هستند.

رضایی در ادامه بر ضرورت پایداری مدارس تاکید کرد و یادآور شد: باید به بحث پایداری و نگهداری مدارس اهمیت زیادی داده شود؛ خیّرین علاوه بر اقدام نیک مدرسه‌سازی به دنبال تعمیر و نگهداری این بناها نیز باشند و سرمایه‌گذاری‌هایی برای دوام مدرسه‌سازی نیز انجام شود.

وی در خصوص تجهیز هنرستان‌های استان پیشنهاد داد که از روش‌های نوین آموزش استفاده شود و همچنین استفاده از ظرفیت ارگان‌های دیگر در این زمینه را نیز موثر دانست.

استاندار اصفهان با تاکید بر اینکه خیّرین مدرسه‌ساز در راستای تعمیر، نگهداری و پایداری مدارس می‌توانند نقش موثری داشته باشند، تصریح کرد: تجهیر هنرستان‌ها توسط خیرین مدرسه‌ساز می‌تواند در راستای مهارت آموزی دانش‌آموزان مثمرثمر باشد.

خاطرنشان کرد: حضور در این جلسه و در جمع اعضای مجمع خیّرین مدرسه‌ساز استان مایه افتخار است و نهایت تلاش خود برای رفع مشکلات پیش رو را خواهم نمود.

رضایی نفس کار خیّرین را بسیار عالی برشمرد و اظهار کرد: اعتباری که خیّرین در نزد خداوند دارند، بی‎نظیر است و باید قدردان این موقعیت باشند.

مهندس میربدمدیرکل نوسازی مدارس استان اصفهان در این جلسه از وضعیت اعتبارات ، تأمین تجهیزات مدارس و زمانبندی تحویل پروژه های مردمی که به دلیل عدم تخصیص اعتبار با تأخیر مواجه شده است گزارشی به استاندار ارائه نمود.

توسعه عدالت اجتماعی با مشارکت خیّرین مدرسه‌ساز

در ادامه، رئیس هیأت رئیسه مجمع خیرین مدرسه‌ساز استان نیز ابراز علاقه استاندار اصفهان نسبت به خیّرین را ستودنی عنوان کرد و افزود: در راستای ایجاد عدالت اجتماعی در جای جای استان توسط خیّرین، مدرسه تأسیس شده است.

زهره میردامادیان افزود: در دهه فجر امسال40 پروژه توسط اداره کل نوسازی مدارس به آموزش و پرورش تحویل داده شده است که از این تعداد 34 مدرسه توسط خیّرین و یا با مشارکت آنان انجام شده است.

ورود خیّرین مدرسه‌ساز اصفهانی به عرصه تجهیز مدارس

در ادامه جلسه،  مدیرکل آموزش و پرورش استان از همراهی‌های استاندار با مجموعه آموزش و پرورش تقدیر و تشکر نمود و اظهار کرد: مایه افتخار است که امروز سکان استان اصفهان به دست استانداری است که آموزش و پرورش را دوست دارد و با دقت نظر به امور آموزش و پرورش می پردازد.

محمد اعتدادی ضمن قدردانی از زحمات خیّرین مدرسه‌ساز استان تاکید کرد: خیّرین مدرسه‌ساز امروز فراتر از مدرسه‌سازی اقدام می‌کنند و در بحث تجهیز مدرسه نیز قدم برداشته‌اند و این امر بسیار مهم و قابل توجه است.

وی در ادامه اظهار کرد: هفته گذشته اتاق بازی و یادگیری برای اولین بار در استان اصفهان افتتاح شد و این امر مهم در راستای سند تحول بنیادین است که تا سطح مدرسه اجرایی شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان گفت: اتفاقی که رقم خورده باعث انگیزه بیشتر دانش‌آموزان در مدارس شده و رقابت را در آن‌ها به رفاقت تبدیل خواهد کرد که بسیار حائز اهمیت بوده و از افتخارات خیّرین مدرسه‌ساز استان است .

آخرین به روز رسانی سایت

20
ارديبهشت1399

...

06
ارديبهشت1399

...

«
»

آدرس بر روی نقشه

 

آمار بازدید

امروزامروز769
دیروزدیروز1235
هفته جاریهفته جاری4751
ماه جاریماه جاری2004
کل بازدیدکل بازدید662100

اطلاعات تماس

اصفهان ، خیابان باغ گلدسته ، روبروی بازار هنر ، اداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان
031-32222889
031-32223092
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید