×

پیام

PLG_KUNENADISCUSS_DEPENDENCY_FAIL

درمانگاه همه دردهای جامعه، آموزش و پرورش و مدرسه است؛

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان در جشنواره خیرین مدرسه ساز فلاورجان : درمانگاه همه دردهای جامعه، آموزش و پرورش و مدرسه است؛ و کار بزرگ خیرین به شکوفایی جامعه کمک خواهد کرد .
مدیرکل آموزش و پرورش استان : خیرین نیک اندیش و اقدام خیرخواهانه آنان در امر مدرسه سازی در کنار تلاش بی وقفه فرهنگیان و معلمین عزیز غبار جهل و بی سوادی را از شهرستان فلاورجان زدوده است.
 در هشتمین روز از اسفند ماه 1397 مدیرکل آموزش و پرورش استان در جشنواره خیرین مدرسه ساز فلاورجان که همزمان با آیین بهره برداری از مدرسه مهندس حسن بابایی  برگزار شد اظهار کرد : امروز مصادف است با سالروز تأسیس نهاد امور تربیتی به دست سوخته دلان تعلیم و تربیت شهیدان رجایی و باهنر ؛ بنده این روز را خدمت همه حاضرین و همه مربیان تبریک عرض می نمایم . امروز همچنین مصادف است با سالروز شهادت سردار بزرگ دفاع مقدس شهید حسین خرازی، یاد و خاطره این بزرگ مرد جاودان را گرامی می داریم .

وی در ادامه ضمن تقدیر از خیرین مدرسه ساز شهرستان فلاورجان اظهار کرد : آموزش و پرورش در کنار چنین افراد با همت و سخاوت مندی احساس سربلندی می کند که امروز به کمک آموزش و پرورش آمده اند.

وی در ادامه گفت : امروز خیرین محترم کار بسیار بزرگی را شروع کرده اند و من از زحمات و پیگیری های  مجمع خیرین مدرسه ساز استان و مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان فلاورجان تشکر و قدردانی می نمایم .

مدیرکل آموزش و پرورش استان در ادامه گفت : خیرین نیک اندیش و اقدام خیرخواهانه آنان در امر مدرسه سازی در کنار تلاش بی وقفه فرهنگیان و معلمین عزیز غبار جهل و بی سوادی را از شهرستان فلاورجان زدوده است. 

وی در ادامه گفت : بیش از 15 مدرسه خیر ساز در این جلسه از آنها نام برده شد که در این شهرستان ساخته شده است ؛ این نشان می دهد که جریان مبارک مدرسه سازی توسط خیرین در این شهرستان متوقف نشده و هیچگاه دچار رکود هم نشده است . 

وی در ادامه تاکید کرد : برای ما افتخار بزرگی است که در جمع گرم و با صفای شما و در کنار مردم با صفای فلاورجان پرچم شکر و سپاس از خیرین نیک اندیش را به اهتزاز در می آوریم ؛ و افتخار می کنیم که اینجا هستیم تا قدرشناس گوشه ای از زحمات خیرین باشیم .

مدیرکل آموزش و پرورش استان در ادامه گفت : درمانگاه همه دردهای جامعه، آموزش و پرورش و مدرسه است؛ و کار بزرگ خیرین به شکوفایی جامعه کمک خواهد کرد. 

وی در پایان اظهار امیدواری کرد که خیرین مدرسه ساز در این شهرستان و در تمام استان قدم های محکم تری را برداشته و بیش از گذشته آموزش و پرورش استان را همراهی نمایند .

آخرین به روز رسانی سایت

20
ارديبهشت1399

...

06
ارديبهشت1399

...

«
»

آدرس بر روی نقشه

 

آمار بازدید

امروزامروز789
دیروزدیروز1235
هفته جاریهفته جاری4771
ماه جاریماه جاری2024
کل بازدیدکل بازدید662120

اطلاعات تماس

اصفهان ، خیابان باغ گلدسته ، روبروی بازار هنر ، اداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان
031-32222889
031-32223092
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید