×

پیام

PLG_KUNENADISCUSS_DEPENDENCY_FAIL

در آموزش و پرورش ناحیه 5 اصفهان : آئین افتتاحیه و بهره برداری هنرستان 9 کلاسه خیر ساز زنده یاد حاج مصطفی شماعی زاده

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان ، چهارشنبه 15 اسفندماه 97 آیین افتتاحیه و  بهره برداری  از هنرستان 9 کلاسه زنده یاد حاج مصطفی شماعی زاده و بانو  با حضور محمد اعتدادی ، مدیر کل آموزش و  پرورش استان اصفهان ؛ سید مهدی میربد ، مدیر کل نوسازی ، تجهیز و توسعه مدارس استان اصفهان ؛ هیئت مدیره و مدیر عامل مجمع خیرین مدرسه ساز استان ؛ جمعی از خیرین مدعو و همچنین همسر و فرزندان مرحوم شماعی زاده برگزار شد .

محمد اعتدادی ، مدیر کل آموزش و  پرورش استان اصفهان در جمع خیرین مدرسه ساز استان و در آئین بهره برداری از این هنرستان خیر ساز گفت : جریان مدرسه سازی و اهتمام در امور خیر آموزش و پرورش توسط خیرین مدرسه ساز استان اصفهان به صورت مداوم و مستمر در جریان است به صورتی که هفته ای یک یا دو آموزشگاه خیر ساز افتتاح و مورد بهره برداری قرار می گیرد .

مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان ضمن تقدیر و تشکر از خانواده مرحوم شماعی زاده افزود : این که فردی یا خانواده ای این تفکر را داشته باشد که درصدی از اموال و مایملک خود را صرف آموزش و فرهنگ سازی و  پرورش فرزندان آینده ساز این مرز و بوم نماید توفیقی بس ارزشمند است که از جانب خداوند نصیب میشود و چه بسا افرادی هستند که علی رغم دارائی و ثروت فراوان توفیق خدمت و فعالیت در این امور را ندارند .

اعتدادی در ادامه افزود : در این آئین جای این دارد که از زنده یادحاج مصطفی شماعی زاده یادی کنیم و از فرزندان وی تقدیر و تشکر می نمایم که راه خیر و انفاق را از پدر به ارث برده و در این راه ادامه دهنده منش و روش پدر هستند .


محمد قندهاری ، مدیر آموزش و پرورش ناحیه 5 اصفهان نیز در این مراسم ضمن تشکر از همسر و فرزندان مرحوم حاج مصطفی شماعی زاده و با گرامی داشت یاد آن مرحوم گفت : مدرسه سازی از اساسی ترین و مهمترین نیازهای امروز جامعه است .

وی ادامه داد : این هنرستان در زمانی افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت که پایه دوازدهم در نظام جدید آموزشی مستقر شده و نیاز به یک فضای فیزیکی آموزشی به صورت محسوسی نمایان شد .

مدیر آموزش و پرورش ناحیه 5 اصفهان تصریح کرد : این فضای آموزشی با 2495 متر مربع زیر بنا در زمینی به مساحت 2850 متر مربع ساخته شده است و با هزینه ای بالغ بر 2 میلیارد و 500 میلیون تومان می باشد که ورثه محترم زنده یاد حاج مصطفی شماعی زاده 90 درصد اعتبار آن را متقبل شدند .

این هنرستان با 9 باب کلاس درس ؛ 3 باب کارگاه ؛ 4 اتاق اداری ؛ 1 باب اتاق کامپیوتر ؛ 1 باب کتابخانه ؛ 1 باب اتاق سمعی و بصری ؛ 1 باب نمازخانه و 1 باب سالن اجتماعات به متراژ 135 مترمربع افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت .

 

 

shamaeizadeh3

shamaeizadeh2

shamaeizadeh4

shamaeizadeh5

 

آخرین به روز رسانی سایت

«
»

آدرس بر روی نقشه

 

آمار بازدید

امروزامروز244
دیروزدیروز1662
هفته جاریهفته جاری7579
ماه جاریماه جاری22095
کل بازدیدکل بازدید768064

اطلاعات تماس

اصفهان ، خیابان باغ گلدسته ، روبروی بازار هنر ، اداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان
031-32222889
031-32223092
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید