×

پیام

PLG_KUNENADISCUSS_DEPENDENCY_FAIL

جشنواره خیرین مدرسه سازدر محل مدرسه خیرگرانقدر زنده یاد حاج حیدر شیروانی در شهر بهاران منطقه پیربکران

همزمان با شهادت حضرت امام هادی(ع) اولین جشنواره درون مدرسه ای خیر ساز در مدرسه خیر ساز حیدر شیروانی در محله باغکومه شهر بهاران برگزار شد.

یکشنبه  19 اسفند 97 همزمان با شهادت حضرت امام هادی(ع) محفل انس با قرآن جهت شادی روح مرحوم حیدر شیروانی از خیرین مدرسه ساز در مدارس بدر و فردوس در محله باغکومه شهر بهاران برگزار شد.

مجتبی سهرابی رئیس اداره آموزش و پرورش پیربکران در آغاز صحیت های خود بیان کرد: جشنواره خیرین مدرسه ساز درون مدرسه ای از اسفند ماه 97 در 12 مدرسه خیرساز منطقه پیربکران برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: با وجود ظرفیت ارزشمند خیرین بزرگوار انشاء ا... بتوانیم با اتخاذ راهکارهای مؤثر و انگیزه مند زمینه جذب مشارکت های مردمی را در عرصه مقدس مدرسه سازی فراهم کنیم.

رئیس اداره با اشاره به اینکه 53 درصد از مدارس منطقه دارای بافت فرسوده هستند گفت: نیاز به مدرسه سازی یک نیاز واقعی و ضروری است و توسعه فضاهای آموزشی و بازسازی مدارس نیازمند، نیاز به همت والا و مشارکت ارزشمند بدنه اجتماعی کشور دارد. ما در منطقه 32 مدرسه خیرساز داریم و با توجه به استقرار پایه دوازدهم در هنرستان ها بخصوص در شهر بهاران نیاز به دو فضای آموزشی داریم که انشاء ا... با مشارکت خیرین ارجمند بتوانیم در آینده شاهد ساخت و ساز آن باشیم.

وی در پایان گفت: جا دارد از خیرین مدرسه یار که در تجهیز مدارس ما را یاری می نمایند نیز تشکر نمائیم.

در ادامه حاج شکر ا... باقریان از خیرین مدرسه ساز ضمن تبریک به مدیر و عوامل اجرایی مدرسه جهت نگهداری چنین فضاهای آموزشی در بیان خاطرات دوران کودکی خود گفت: در سال  1333 من دانش آموز دوره ابتدایی بودم و در آن دوران وضع مالی پدرم طوری بود که نتوانستم ادامه تحصیل بدهم و تحصیلات من در پایه سوم ابتدایی به پایان رسید و به همین دلیل همیشه این آرزو را داشتم که بتوانم مدرسه ای بسازم. از شما دانش آموزان درخواست دارم قدر این دوره و مکان را بدانید و با درس خواندن قدردان زحمات پدر و مادر باشید.

گفتنی است قبل از اجرای مراسم محفل انس با قرآن مسئولین شهر بهاران، رئیس اداره و همراهان، مدیر و سازمان دانش آموزی مدارس بدر و فردوس با حضور بر مزار مرحوم حیدر شیروانی با قرائت فاتحه و اهدای گل یاد و خاطره آن مرحوم را گرامی داشتند.

 مرحوم حیدر شیروانی از خیرین مدرسه ساز، مدارس خوارزمی، نرجس خاتون، بدر و فردوس را در دوران حیات خود به آموزش و پرورش پیربکران اهدا نمود.

madresei pirbakran 1

madresei pirbakran 4

madresei pirbakran 7

آخرین به روز رسانی سایت

«
»

آدرس بر روی نقشه

 

آمار بازدید

امروزامروز270
دیروزدیروز1662
هفته جاریهفته جاری7605
ماه جاریماه جاری22121
کل بازدیدکل بازدید768090

اطلاعات تماس

اصفهان ، خیابان باغ گلدسته ، روبروی بازار هنر ، اداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان
031-32222889
031-32223092
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید