×

پیام

PLG_KUNENADISCUSS_DEPENDENCY_FAIL

در کارگاه اجرایی مدیریت سبز استان اصفهان؛ طراحی و اجرای مدرسه سبز عملیاتی شد.

 

در راستای سیاست ها و اهداف سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور مبنی بر گسترش طرح مدارس سبز در فضاهای آموزشی، جلسات منظم کارگروه اجرایی مدیریت سبز استان اصفهان برگزار شده است.

   در این کارگاه تخصصی پس از بررسی سایت های متفاوت، سایت مدرسه رحمت آئین در مرکز شهر اصفهان انتخاب گردید.

   دعوت از مشاورین ذیصلاح جهت طراحی مدرسه سبز

   پس از بررسی ها و تحقیقات لازم درباره ی انتخاب مشاور، رزومه و سوابق اجرایی و آموزشی تعدادی از افراد و شرکت های ذیصلاح، در استان اصفهان بررسی و در نهایت از دو مشاور جهت برگزاری جلسه به صورت رسمی دعوت انجام شد.

   در این جلسات که با حضور اعضای کارگروه اجرایی مدیریت سبز استان برگزار گردید، هر کدام از مشاوران کارهای انجام شده در این موضوع را به نمایش گذاشته و جهت اعضا، سوابق آموزشی و اجرایی خود را در زمینه مدرسه سبز، به نمایش گذاشتند.

   در این کارگروه با حضور مشاورین نقشه های فاز یک مدرسه رحمت آئین ارائه و مورد بحث و بررسی و در اختیار مشاورین قرار گرفت، تا پس از مطالعات اولیه و مقدماتی و دریافت نظرات آنان، مطالعات کامل و طراحی کامل این پروژه آغاز گردد.

   با توجه به پتانسیل مشاورین دعوت شده، سرفصل های آموزشی مدرسه سبز نیز ارائه شده تا در جهت برنامه ریزی و زمان بندی دوره های آموزشی، اقدامات لازم انجام پذیرد.

   شایان ذکر است در ادامه این جلسات یکی از پروژه های در دست اجرا و همچنین یکی از مدارس در حال بهره برداری نیز جهت اجرای مدرسه سبز انتخاب می گردد تا به صورت همزمان در سه پروژه و به صورت پایلوت در استان اصفهان، این سیاست مهم پیگیری و اجرایی شود.

آخرین به روز رسانی سایت

«
»

آدرس بر روی نقشه

 

آمار بازدید

امروزامروز690
دیروزدیروز1087
هفته جاریهفته جاری6775
ماه جاریماه جاری10239
کل بازدیدکل بازدید592267

اطلاعات تماس

اصفهان ، خیابان باغ گلدسته ، روبروی بازار هنر ، اداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان
031-32222889
031-32223092
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید