×

پیام

PLG_KUNENADISCUSS_DEPENDENCY_FAIL

آیین افتتاحیه سالن ورزشی دکتر مصطفی هشیارسر(واحد شماره 2)

  به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان، در سومین روز از مردادماه 98 آیین باشکوه بهره برداری از سالن ورزشی دکتر مصطفی هشیار سر در شهر حبیب آباد برخوار برگزار گردید.

  در این آیین، مدیر کل نوسازی مدارس استان اصفهان، اعضای هیئت مدیره مجمع خیرین مدرسه ساز استان ، اعضای شورای بانوان خیر مدرسه ساز ، فرماندار و مسئولین محلی ،مدیر آموزش و پرورش منطقه برخوار و جمعی از مسئولین آموزش و پرورش استان و خیرین گرانقدر، حضور داشتند، در شهر حبیب آباد برخوار برگزار گردید و طی مراسم از خیر گرانقدر دکتر  مصطفی هشیارسر و سایر عوامل اجرایی احداث این سالن تجلیل به عمل آمد.

  سید مهدی میربد مدیر کل نوسازی مدارس استان نیز در این مراسم با اشاره به وضعیت فضاهای آموزشی استان و شهرستان برخوار همراهی و همکاری خیرین مدرسه ساز با مجموعه نوسازی مدارس و آموزش و پرورش را زمینه ساز تسریع در استانداردسازی فضاهای آموزشی و پرورشی عنوان نمود و اظهار امیدواری نمود با تخصیص اعتبارات دولتی ، شاهد بهره برداری از تعداد قابل توجهی از پروژه های مشارکتی در مهر ماه 98 باشیم .

  میردامادیان رییس مجمع خیرین مدرسه ساز استان اصفهان ضمن تقدیر و تشکر از دکتر مصطفی هشیار سر و همسر ایشان اقدام شایسته ایشان جهت ساخت سالن ورزشی و ایجاد زمینه های رشد و پرورش جسمی دانش آموزان را ستود .

آخرین به روز رسانی سایت

«
»

آدرس بر روی نقشه

 

آمار بازدید

امروزامروز322
دیروزدیروز875
هفته جاریهفته جاری4409
ماه جاریماه جاری7873
کل بازدیدکل بازدید589901

اطلاعات تماس

اصفهان ، خیابان باغ گلدسته ، روبروی بازار هنر ، اداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان
031-32222889
031-32223092
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید