×

پیام

PLG_KUNENADISCUSS_DEPENDENCY_FAIL
×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 495
JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 496

با حضور وزیر آموزش و پرورش اولین همایش مدیریت نگهداری و تعمیر فضاهای آموزشی در تبریز برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان، اولین همایش مدیریت نگهداری و تعمیر فضاهای آموزشی کشور در تبریز برگزار شد.

  وزیر آموزش و پرورش در این همایش با اشاره به اهمیت معماری فضاهای آموزشی گفت: معماری فضای آموزشی یکی از مهم ترین ارکان موثر در تسهیل جریان یادگیری است.وی گفت: در آموزش و پرورش فضا و تجهیزات رکن اساسی آموزش است و فقط محلی برای نشستن و برگزاری مراسم محسوب نمی شود.

  در این همایش از کتاب دستورالعمل مدیریت، نگهداری و تعمیرات فضاهای آموزشی، تربیتی و ورزشی رونمایی شد.

  در حاشیه این همایش نمایشگاه جنبی با حضور ادارات کل نوسازی مدارس استان های سراسر کشور و همچنین 32 شرکت فعال در زمینه های انرژی های نو و شرکت های دانش بنیان برپا شد.

  اداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان نیز در این نمایشگاه حضور فعال داشته و با ارائه آمار و اطلاعات وضعیت استان را برای بازدید کنندگان تشریح نمود.

  در این همایش کارگاه های تخصصی مدیریت سبز و نگهداری و تعمیرات فضاهای آموزشی با حضور معاونین توسعه مدیریت و پشتیبانی ادارات کل آموزش و پرورش استان ها، مدیران کل و معاونین اجرایی و فنی ادارات کل نوسازی مدارس سراسر کشور برگزار شد.

  در استان اصفهان، از سال 1392 تا کنون 11282 باب کلاس درس استاندارد سازی گرمایشی اجرا شده است و هم اکنون تعداد 9237 باب کلاس که شامل 12257 فضا می باشد از نظر گرمایشی غیر استاندارد بوده که در مجموع اعتباری بالغ بر 140 میلیارد تومان برای استاندارد سازی آن مورد نیاز است.

  لازم به ذکر است کلیه کلاس های دارای بخاری نفتی در مناطق دارای زیر ساخت استان به طور کامل جمع آوری و به سیستم های گرمایشی استاندارد مجهز شده است.

  در استان اصفهان سالانه 2000 مدرسه جهت تعمیر و نگهداری سیستم های گرمایشی با مجری ذیصلاح عقد قرارداد می شود که از دستاورد های این موضوع می توان به 15 درصد صرفه جویی در حامل های انرژی، 46 درصد صرفه جویی در مصرف انرژی با اجرای عایق بندی موتورخانه های حدود 200 مدرسه قدیمی، 36 درصد صرفه جویی در مصرف انرژی با اجرای سیستم هوشمند در 100 مدرسه قدیمی و همچنین جلوگیری از بروز خسارت های سنگین ناشی از نیاز به تعمیرات اساسی اشاره کرد.

آخرین به روز رسانی سایت

23
مرداد1398

پایان مهلت

«
»

آدرس بر روی نقشه

 

آمار بازدید

امروزامروز1233
دیروزدیروز1174
هفته جاریهفته جاری1043
ماه جاریماه جاری13845
کل بازدیدکل بازدید712961

اطلاعات تماس

اصفهان ، خیابان باغ گلدسته ، روبروی بازار هنر ، اداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان
031-32222889
031-32223092
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید