×

پیام

PLG_KUNENADISCUSS_DEPENDENCY_FAIL

همزمان با جشن جمع آوری بخاری های نفتی و مدارس خشت و گلی، مدارس توحید ضرغام آباد و آزادی اسد آباد سمیرم افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان، در 21 بهمن ماه 98، با حضور معاونت امور عمرانی استانداری اصفهان و مدیر کل نوسازی مدارس استان اصفهان، دو مدرسه در منطقه سمیرم افتتاح گردید.
در این مراسم سید مهدی میربد، مدیر کل نوسازی مدارس استان اصفهان، عنوان نمود: در حال حاضر در شهرستان سمیرم  مدارس خشتی و بخاری نفتی نداریم. وی یادآور شد: 20 پروژه فعال آموزشی و پرورشی در سمیرم داریم، این درحالی است که 70 تا 75 درصد فعالیت ها یا با مشارکت خیرین و یا توسط خیرین انجام می شود، به طوری که نیازها را به خیران اعلام کرده ایم و در حال مشارکت برای برطرف کردن نیازها هستند.وی همچنین حذف مدارس سنگی غیرایمن را نیز از دیگر برنامه های اداره کل نوسازی مدارس استان برشمرد.

وی صنعتی سازی را یکی دیگر از برنامه های اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان اصفهان برشمرد و گفت: این برنامه با جدیت پیگیری می شود تا به موازات حذف مدارس سنگی و کانکسی، اقدام به صنعتی سازی مدارس کنیم.

شایان ذکر است مدارس توحید ضرغام آباد و آزادی اسد آباد سمیرم به روش صنعتی سازی و در بازه زمانی کوتاه 2 ماهه، به بهره برداری رسیده اند و در کل دارای زیربنای 206 متر مربع هستند.4 باب کلاس درس، 2 باب اتاق اداری در این دو مدرسه وجود داشته و دارای سیستم استادرد گرمایشی استاندارد می باشد.

آخرین به روز رسانی سایت

«
»

آدرس بر روی نقشه

 

آمار بازدید

امروزامروز611
دیروزدیروز1087
هفته جاریهفته جاری6696
ماه جاریماه جاری10160
کل بازدیدکل بازدید592188

اطلاعات تماس

اصفهان ، خیابان باغ گلدسته ، روبروی بازار هنر ، اداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان
031-32222889
031-32223092
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید