×

پیام

PLG_KUNENADISCUSS_DEPENDENCY_FAIL

ساخت هنرستان کارودانش (دخترانه ) 20 در منطقه جلگه اصفهان

 

توافقنامه ساخت هنرستان کارودانش دخترانه  20 در شهر هرند منطقه جلگه اصفهان با حضورعلی اصغرذاکران سرپرست معاونت مشارکتهای اداره کل نوسازی مدارس استان، فریدالدین عبدیزدان مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز استان، خیرین نیک اندیش مدرسه سازسیف اله حداد هرندی ، نجمه ناظمی هرندی، ثمانه حداد هرندی و محمدعلی نظام زاده ریاست آموزش و پرورش جلگه  منعقد شد.

دراین جلسه فرید الدین عبد یزدان با اشاره به مشارکت خیرین در ساخت فضاهای آموزشی افزود:  به برکت نقش‌آفرینی خیرین محترم مدرسه ساز، نظام تعلیم و تربیت در مسیر رشد و تعالی قرار گرفته و سهم زیادی از مشکلات مربوط به فضاهای آموزشی استاندارد برای دانش آموزان عزیز میهن اسلامی مرتفع شده است. وی درادامه بااشاره به نیاز و ضرورت ساخت هنرستان ها افزود: دانش آموزان و هنرجویانی که از هنرستان های فنی و حرفه ای و کاردانش فارغ التحصیل می شوند می توانند وارد بازار کار شده و خودشان کارآفرینی کنند.

علی اصغر ذاکران ضمن تقدیر ازخانواده نیک اندیش مدرسه سازهرندی گفت : این کار خداپسندانه  یک باقیات الصالحات بزرگ و اقدامی ماندگار است و هر توفیق و موفقیتی که در آینده نصیب دانش آموزان این مدارس شود خیرین نیک اندیش نیز در این موفقیت ها سهیم هستند.

وی همچنین  گفت: تعداد 280 هنرستان فنی و حرفه ای و کارودانش دراستان دایراست که تعداد بیست وهشت هزار و530دانش آموز فنی و حرفه ای وسی و پنج هزارو453 دانش آموز کارودانش مشغول به تحصیل هستند .

لازم به ذکراست این هنرستان  با زیربنای 1020 مترمربع و دارای 6 کلاس درس با شش کارگاه آموزشی ،سالن چندمنظوره ،نمازخانه و سالن ورزشی به همت نیک اندیش مدرسه ساز سیف اله حداد هرندی با حضور و همراهی  خانواده محترمشان  ساخته خواهد شد.

 

 

آخرین به روز رسانی سایت

«
»

آدرس بر روی نقشه

 

آمار بازدید

امروزامروز1917
دیروزدیروز2089
هفته جاریهفته جاری13842
ماه جاریماه جاری14144
کل بازدیدکل بازدید760113

اطلاعات تماس

اصفهان ، خیابان باغ گلدسته ، روبروی بازار هنر ، اداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان
031-32222889
031-32223092
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید