×

پیام

PLG_KUNENADISCUSS_DEPENDENCY_FAIL

بررسی طرح تحولی ( آجربه آجر ) با حضور رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز برگزار شد

 

 

بررسی طرح تحولی ( آجربه آجر ) با حضور رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز برگزار شد

ایجاد موج مشارکت مردمی در مدرسه سازی با اجرای طرح آجربه آجر

براساس گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان صبح  امروز یازدهم خرداد ماه جلسه ای با حضور میردامادیان رئیس مجمع خیرین مدرسه استان، عبدیزدان مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه استان، ذاکران سرپرست معاونت مشارکت های مردمی اداره کل نوسازی مدارس استان ، اصفهانی رئیس دفتر فنی ،کارشناس مسئول IT  وکارشناس روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان برگزار شد . میردامادیان با اشاره به بسته اجرایی تحولی اجربه اجرگفت: این طرح تحولی میتواند از ظرفیت مردمی در  مشارکت ساخت و توسعه فضاهای آموزشی بهرمند شود و تبدیل شدن به  یک فرهنگ اجتماعی در همه اقشار جامعه از دیگر برکات این طرح است .

مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز نیز اجرای این طرح را اثربخش و قابل اجرا دانست وگفت این طرح می تواند یک موج مشارکت مردم را در امرمدرسه سازی یا کمک به توسعه فضاهای آموزشی با استفاده از ظرفیت رسانه ها در استان ایجادکند .

معاونت مشارکت ها در این جلسه به تشریح اهداف و برنامه های برش استانی  اجرای طرح تحولی مشارکتها پرداخت وبا اشاره به کمبود نیروی انسانی متخصص در واحد مشارکتها در اجرای این طرح را مهم دانست. وی همچنین گفت: پیشنهادات و برنامه های اجرایی اداره کل نوسازی استان را پس بررسی و شناسایی ظرفیت های استان به سازمان نوسازی مدارس کشور ارسال نمودیم .

دراین جلسه همامنگی لازم برای تشکیل اولین جلسه مرتبط با طرح تحولی آجربه آجر باحضور دکتررضایی استاندار اصفهان در جهت تشکیل کارگروههای لازم این طرح انجام شد. گفتنی است مدیرکل نوسازی مدارس استان به عنوان دبیراجرایی این طرح از سوی سازمان نوسازی مدارس کشور معرفی گردید

آخرین به روز رسانی سایت

«
»

آدرس بر روی نقشه

 

آمار بازدید

امروزامروز1952
دیروزدیروز2089
هفته جاریهفته جاری13877
ماه جاریماه جاری14179
کل بازدیدکل بازدید760148

اطلاعات تماس

اصفهان ، خیابان باغ گلدسته ، روبروی بازار هنر ، اداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان
031-32222889
031-32223092
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید