×

پیام

PLG_KUNENADISCUSS_DEPENDENCY_FAIL

تفاهم نامه احداث هفت باب فضای آموزشی توسط خیر نیک اندیش محمد برهانی اصفهانی منعقد شد.

 

taf12

مدیر کل نوسازی مدارس استان اصفهان در آیین انعقاد تفاهم نامه احداث هفت باب فضای آموزشی توسط خیر نیک اندیش محمد برهانی اصفهانی، با بیان اینکه این تفاهم نامه ها شامل احداث صد درصدی یک باب مدرسه ابتدایی 6 کلاس در روستای گرچگان ناحیه 6 آموزش و پرورش اصفهان است، گفت: این مدرسه با زیربنای 700 متر مربع احداث خواهد شد.
سید مهدی میربد در ادامه افزود: احداث کامل یک باب مدرسه ابتدایی 9 کلاس در شهر زیار با زیر بنای 1300 متر مربع ، یک باب مدرسه ابتدایی 9 کلاس در روستای دستجا با زیربنای 1300 متر مربع ، یک باب مدرسه ابتدایی 12 کلاس در خیابان ارغوانیه جی با زیربنای 1500 متر مربع ، یک باب مدرسه ابتدایی 6 کلاس در روستای حجت آباد شهرستان چادگان با زیربنای 700 متر مربع ، یک باب مدرسه ابتدایی 6 کلاس در روستای میر آباد تیران و کرون با زیربنای 500 متر مربع ، و یک باب مدرسه ابتدایی 6 کلاس در روستای سرباز سمیرم با زیربنای 600 متر مربع از دیگر بخش‌های این تفاهم نامه است.
وی با اشاره به بی نظیر بودن اقدام این خیر بزرگوار در سالهای اخیر، پروژه های ذکر شده را از نیاز های اصلی استان اصفهان دانست و تصریح کرد: با ساخت این مدارس کمک شایانی به رفع نیاز فضای آموزشی در شهرستان ها و نواحی فوق الذکر خواهد شد .
میربد در این مراسم ضمن تقدیر از خیر نیک اندیش ، و با اشاره به جذب کمکهای مردمی و خیرین در بسته تحولی آجر به آجراین عمل خداپسندانه را اقدامی ماندگار در عرصه مدرسه سازی در استان دانست و خاطر نشان کرد: این اداره کل به صورت ویژه اقدامات لازم در خصوص تهیه نقشه ها و عملیاتی نمودن اجرای پروژه های مورد توافق را پیگیری و انجام خواهد داد .
سرپرست معاونت مشارکت های مردمی و مسئولین آموزش و پرورش ناحیه 6 اصفهان، نیز در این جلسه ضمن قدردانی از همت والای این خیر بزرگوار گفت : نقش عمده ای که خیرین مدرسه ساز در اعتلای علم و فرهنگ ایفا می کنند، قابل انکار نبوده و نیست.
علی اصغر ذاکران افزود: امروز با حضور خیرین مدرسه ساز و با توجه به محدودیت منابع مالی دولت مشکلات عدیده ای در زمینه تامین فضای آموزشی مرتفع گردیده است.

 

آخرین به روز رسانی سایت

«
»

آدرس بر روی نقشه

 

آمار بازدید

امروزامروز1906
دیروزدیروز2089
هفته جاریهفته جاری13831
ماه جاریماه جاری14133
کل بازدیدکل بازدید760102

اطلاعات تماس

اصفهان ، خیابان باغ گلدسته ، روبروی بازار هنر ، اداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان
031-32222889
031-32223092
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید