header site 14000101

×

پیام

PLG_KUNENADISCUSS_DEPENDENCY_FAIL
×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 496

بازدید از پروژه‌های مدرسه‌سازی در شهرستان لنجان با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور

 با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور صورت گرفت؛
بازدید از پروژه‌های مدرسه‌سازی در شهرستان لنجان

با حضور دکتر رخشانی مهر معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور، دکتر رجائی نماینده مردم شهرستان لنجان در مجلس شورای اسلامی، دکتر صالحی فرماندار شهرستان لنجان، مهندس میرپور سرپرست اداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان و مسئولین این اداره کل و مدیران آموزش و پرورش شهر زرین شهر و باغبهادران از پروژه‌های نیمه تمام مدرسه سازی در زرین شهر و باغبهادران بازدید به عمل آمد.
دکتر مهراله رخشانی مهر_ معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور در حاشیه سفر به شهرستان لنجان که روز (یکشنبه_۲ آبان ماه) انجام شد، با اشاره به تصمیمات گرفته شده برای تکمیل پروژه‌های نیمه تمام در این شهرستان، اظهار کرد: خوشبختانه تعداد قابل توجهی پروژه در این شهرستان در دست اجراست که ۳ پروژه در مهرماه تحویل اداره آموزش و پرورش شهرستان شده است.
وی با اشاره به ۸ پروژه نیمه تمام با پیشرفت فیزیکی بالای ۷۰ درصد در شهرستان لنجان، گفت: در جلسه‌ای که برگزار شد تصمیم گرفته شد اعتبار مورد نیاز این پروژه ها از منابع مختلف خیرین و اعتبارات ملی و استانی تأمین شود.
معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور افزود: تلاش می کنیم تا دهه فجر ۱۴۰۰ این ۸ پروژه را به آموزش و پرورش لنجان تحویل دهیم، در عین حال که راجع به استانداردسازی وسایل گرمایشی فضاهای آموزشی این شهرستان نیز بحث شد.
وی با بیان اینکه هیچ بخاری نفتی در مدارس شهرستان لنجان نداریم، گفت: در حال حاضر تعدادی مدرسه با بخاری گازی داریم که باید استانداردسازی شود. همچنین در مورد تجهیز هنرستان‌ها نیز تصمیماتی گرفته شد تا اعتباراتی برای تامین تجهیزات آموزشی و کمک آموزشی فراهم شده و بخشی از مشکلات این شهرستان برطرف شود.
رخشانی مهر با اعلام اینکه در کشور نیز ۹ هزار و ۵۰۰ کلاس درس در قالب ۲ هزار مدرسه تحویل ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ها خواهیم داد، گفت: این عدد با وجود مشکلات اعتباری با ارقام سال گذشته قابل مقایسه است. در این راستا خیرین کمک زیادی کردند و بیش از ۳ هزار میلیارد تومان تعهد در بخش مدرسه سازی داشتند که امیدوارم با اعتبارات محرومیت زدایی و منابع عمومی بتوانیم اتفاقات خوبی در سال جاری رقم بزنیم.
وی خاطرنشان کرد: آنچه بر عهده سازمان نوسازی مدارس است اقدامات ویژه در مورد تأمین سرویس های بهداشتی مدارس است. در این زمینه ۴۶۵ میلیارد تومان اعتبار بین مدارس کشور توزیع شده که پروژه های زیادی به اتمام رسیده و بقیه نیز در دست اجراست.

مهندس سید محمد میرپور_سرپرست اداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان نیز با اشاره به ۴۸ هزار دانش آموز که در هزار و ۸۲۳ کلاس و ۲۴۰ مدرسه در شهرستان لنجان تحصیل می‌کنند، گفت: زیربنای فضاهای آموزشی شهرستان لنجان ۳۰۴ هزار و ۷۳۹ متر مربع است و ۲۷۸ فضای آموزشی داریم.
وی با بیان اينکه در این شهرستان مدرسه کانکسی و سنگی نداریم، افزود: ۸ مدرسه استثنایی، ۶ هنرستان، ۱۶ کار و دانش و ۳ مدرسه شبانه روزی در شهرستان لنجان داریم. 
سرپرست اداره کل نوسازی مدارس استان  گفت: ۴۱ پروژه در شهرستان لنجان با ۵۷ هزار و ۷۶۱ متر مربع و ۱۹۷ کلاس درس در دست اجرا داریم.
وی با بیان اينکه اعتبارات سال ۱۴۰۰ از ۸ میلیارد به ۱۰ میلیارد و ۹۰۰ میلیون افزایش یافت، افزود: اعتبارات استانی نیز با کمک فرماندار شهرستان از ۲ به ۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون رسید که تاکنون  ۲۵ درصد تخصیص یافته است.

گفتنی است، بازدید از مدرسه زنده یاد خاشعی در شهر ورنامخواست (زرین شهر)، بازدید از مدرسه زهره در زرین شهر، بازدید از مدرسه عدل الهی در زرین شهر، بازدید از مدرسه ارشاد در شهر زاینده رود (زرین شهر)، بازدید از سالن ورزشی عطایی در روستای کچوئیه (باغبهادران) با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور انجام شد
 
760 14000802 1

آخرین به روز رسانی سایت

«
»

آدرس بر روی نقشه

 

آمار بازدید

امروزامروز1219
دیروزدیروز990
هفته جاریهفته جاری1069
ماه جاریماه جاری4340
کل بازدیدکل بازدید1263265

اطلاعات تماس

اصفهان ، خیابان باغ گلدسته ، روبروی بازار هنر ، اداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان
031-32222889
031-32223092
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید