header site 14000101

×

پیام

PLG_KUNENADISCUSS_DEPENDENCY_FAIL
×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 496

اعضای هیات مدیره جدید مجمع خیرین مدرسه ساز استان اصفهان مشخص شدند

اعضای هیات مدیره جدید مجمع خیرین مدرسه ساز استان اصفهان مشخص شدند
 با برگزاری انتخابات دهمین دوره هیات مدیره مجمع خیرین مدرسه ساز استان اصفهان، اعضای هیات مدیره جدید این مجمع مشخص شدند.
 
🔹فاطمه مهاجرانی_معاون برنامه ریزی و مشارکت های مردمی سازمان نوسازی مدارس کشور در جلسه انتخابات هیات مدیره مجمع خیرین مدرسه ساز استان اصفهان که روز (شنبه-۸ آبان ماه) برگزار شد، از اصفهان به عنان نماد تمدن ایران اسلامی نام برد و اظهار کرد: خداوند در قرآن کریم می‌فرماید " إن تنصروا الله ینصرکم". بر اساس این آیه، آنچه باعث شده گام‌های خیرین در این مسیر ثابت و استوار بماند این است که یاری کردن بندگان خدا، یاری کردن خداوند است.
وی با اشاره به اینکه هم اکنون ۳۳۰ پروژه فعال خیرساز در استان اصفهان وجود دارد، گفت: این تعداد پروژه فعال عدد بالایی است، آن هم در این شرایط سخت اقتصادی که قطعا جز لطف خداوند نیست.
معاون برنامه ریزی و مشارکت های مردمی سازمان نوسازی مدارس کشور افزود: همین که خیرین مدرسه ساز بنایی می گذارند که در آن انسانی تربیت می شود و زیستن را یاد می گیرد تا دنیا دنیا است آثار آن را می بینید. ما انسان ها پل صراط همدیگر هستیم تا به بهشت برسیم و خوشا به حال خیرین که سازندگان بهشت در این دنیا هستند.
🔹 محمدرضا جعفری_مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز کشور نیز در این جلسه با بیان اینکه خداوند از ثروت و فرزند به عنوان دو زینت در دنیا نام می برد، گفت: خداوند در ادامه می فرماید باقیات الصالحاتی که سال های سال ماندگار می شود نزد خداوند بسیار بهتر است. خیرین به این آیه تأسی کرده و ساخت مدرسه را در اقصی نقاط کشور در دستور کار خود قرار داده اند.
وی با اشاره به اضافه شدن خیرین مدرسه ساز در نقاط مختلف کشور به مجمع خیرین مدرسه ساز کشور، گفت: کمیسیون بانوان، اجتماعی و اقتصادی در مجمع خیرین مدرسه ساز کشور فعال است. اخیرا نیز کمیسیون مدرسه یار اضافه شده تا به مسائل مختلف مدارس رسیدگی و نیازهای مدارس برطرف شود.
مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز کشور با اشاره به امضای تفاهم نامه ای بین سرپرست وزارت آموزش و پرورش و رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز برای پوشش مدارس مناطق محروم از سوی خیرین، گفت: مجمع خیرین مدرسه ساز،آموزش و پرورش و نوسازی مدارس مثلثی را تشکیل می دهند که می بایست با تعامل و همکاری سه جانبه، برای برطرف کردن نیازهای آموزشی و برقراری عدالت آموزشی تلاش کنند.
جعفری گسترش فرهنگ کار خیر در میان مردم با برگزاری پویش های مختلف را یادآور شد و افزود: آخرین پویش به رنگ مدرسه بود که امیدواریم با برگزاری این پویش ها، فرهنگ کار خیر در بین آحاد جامعه و به ویژه دانش آموزان نهادینه شده تا در آینده تبدیل به خیر شوند.
🔹سید محمد میرپور_سرپرست اداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان نیز با قدردانی از زحمات خیرین مدرسه ساز استان اصفهان، گفت: با توجه به محدودیت اعتبارات دولتی، اگر خیرین مدرسه ساز به ما کمک نکنند نمی توانیم مشکل فضاهای آموزشی در استان را حل کنیم. هم اکنون نیز تعداد زیادی پروژه مدرسه سازی با کمک خیرین مدرسه ساز در دست اجرا داریم که امیدواریم بتوانیم هرچه زودتر به بهره برداری برسانیم.
وی به نقش محوری خیرین مدرسه ساز در تعلیم و تربیت اشاره و اظهار کرد: همدلی و همکاری که میان مجمع خیرین و اداره کل آموزش و پرورش و نوسازی مدارس استان اصفهان وجود دارد همیشه زبانزد بوده است. فقط در سال ۱۴۰۰ و در ابتدای مهرماه، ۵۵ پروژه تحویل آموزش و پرورش دادیم که با مشارکت خیرین اجرا شده، همچنین بیش از ۸۵ درصد از پروژه های فعلی نیز با مشارکت خیرین در حال انجام است.
🔹 در دهمین دوره انتخابات هیات مدیره جدید مجمع خیرین مدرسه ساز استان اصفهان، مجتبی ملااحمدی، محمد صافی دستجردی، پروین کلباسی، غلامحسین رحمانی، زهره میردامادیان، سید علی رضازاده و رضا فامیل دردشتی به عنوان اعضای اصلی و مصطفی رناسی و بهروز حق پناه به عنوان اعضای علی البدل و اصغر کاردان پور به عنوان بازرس هیات مدیره مجمع خیرین مدرسه ساز استان اصفهان انتخاب شدند.
 
 
760 14000808 1

آخرین به روز رسانی سایت

«
»

آدرس بر روی نقشه

 

آمار بازدید

امروزامروز4
دیروزدیروز1224
هفته جاریهفته جاری1078
ماه جاریماه جاری4349
کل بازدیدکل بازدید1263274

اطلاعات تماس

اصفهان ، خیابان باغ گلدسته ، روبروی بازار هنر ، اداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان
031-32222889
031-32223092
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید