header site 14000101

×

پیام

PLG_KUNENADISCUSS_DEPENDENCY_FAIL
×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 496

مدرسه دکتر سعید الماسی در زینبیه افتتاح شد

مدرسه دکتر سعید الماسی در زینبیه افتتاح شد
مدرسه دکتر سعید الماسی با تأمین اعتبار از سوی این خیر مدرسه ساز و اداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان در منطقه زینبیه افتتاح شد.
 
این مدرسه با زیربنای ۷۶۴ متر مربع، متراژ محوطه سازی ۱۰۴۰ متر مربع، متراژ زمین ۱۴۴۷ متر مربع، متراژ دیوارکشی ۱۳۶ متر طول و سازه اسکلت بتنی احداث شده است.
مدرسه دکتر سعید الماسی دارای ۶ کلاس درس، ۲ اتاق اداری و معلم، یک سالن چندمنظوره، یک کتابخانه و یک آزمایشگاه است.
🔹در مراسم افتتاحیه مدرسه دکتر سعید الماسی در ناحیه ۴ اصفهان (منطقه زینبیه) که امروز (چهارشنبه۲۴ آذرماه) برگزار شد، مهندس سید محمد میرپور سرپرست اداره کل نوسازی مدارس اظهار کرد: این مدرسه با اعتبار ۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان احداث شده است.
وی با قدردانی از مشارکت خیرین مدرسه ساز در احداث فضاهای آموزشی، گفت: ما مجری عملیات عمرانی آموزش و پرورش هستیم که با توجه به محدودیت اعتبارات دولتی، اگر مشارکت و حضور خیرین را نداشته باشیم نمی‌توانیم فضاهای مورد نیاز را احداث کنیم.
سرپرست اداره کل نوسازی مدارس استان با اشاره به دغدغه و نگرانی هر روز برای فضاهای ایمن آموزشی، تأکید کرد: بدون کمک خیرین مدرسه ساز قطعا نمی‌توانیم فضاهای ایمنی را برای تحصیل دانش آموزان ایجاد کنیم.
وی وضعیت ناحیه ۴ آموزش و پرورش اصفهان را بسیار خاص دانست و گفت: حدود ۲۰۳ کلاس تحویلی در طرح های تخریب و بازسازی در این ناحیه داریم که ۲۰ کلاس درحال احداث است.
میرپور خاطرنشان کرد: بیش از ۸۹ درصد از مدارس این ناحیه دارای سیستم‌های گرمایشی استاندارد است که از محل اعتبارات دولتی برای استانداردسازی سیستم گرمایشی مدارس اقدام کرده ایم.
وی با بیان اينکه حدود ۱۹ پروژه با ۲۴ هزار و ۴۲۴ متر مربع زیربنا و ۱۳۹ کلاس درس با مشارکت خیرین در این ناحیه درحال احداث است، اعلام کرد: تا پایان اسفند ۷ پروژه را می‌توانیم تحویل اداره آموزش و پرورش بدهیم که از این پروژه‌ها، ۶ پروژه با کمک خیرین درحال احداث است.
سرپرست اداره کل نوسازی مدارس استان با اشاره به اینکه ۲۷ درصد از فضاهای آموزشی در استان نیاز به بازسازی و ۳۹ درصد نیاز به مقاوم سازی دارد، گفت: با اعتبارات استانی و ملی و کمک های خیرین امیدواریم فضاهای آموزشی جدید و مقاوم تحویل آموزش و پرورش دهیم.
🔹دکتر مجتبی ملااحمدی_رئیس هیئت مدیره مجمع خیرین مدرسه ساز استان اصفهان نیز در این مراسم گفت: شرایط ما در مرکز اصفهان از سیستان و بلوچستان سخت تر است، چراکه سرانه آموزشی در آن مناطق به خاطر محرومیتی که داشته اند بهتر شده اما اصفهان به عنوان یک شهر برخوردار مغفول مانده و حتی در مرکز شهر دچار مشکل هستیم.
وی از طرف مجمع خیرین مدرسه ساز استان از دکتر الماسی قدردانی کرد و گفت: شما سازنده برج‌های بلند عاطفه و مهر و محبت و دوستی در این کشور هستید.
🔹محمد علی احمدی_فرماندار اصفهان نیز گفت: از بزرگانمان یاد گرفته‌ایم به پدر و مادر و معلم احترام بگذاریم و دست بوس آنها باشیم، اما یک انسان می‌تواند کاری کند که معلمان نیز دست بوس او باشند و امروز همه جامعه دست بوس خیرین مدرسه ساز هستند.
وی با بيان اينکه اراده دولت و خادمان مردم بر این است که ظرفیت‌های خوبی برای رفع مشکلات آموزش و پرورش ایجاد کنیم، گفت: در شهر اصفهان شرایط به‌گونه ای است که نیاز به توجه ویژه دارد و ما به عنوان نماینده دولت وظیفه داریم شرایط را ایجاد و راه را برای خیرین هموار کنیم.
 
760 14000924 2

آخرین به روز رسانی سایت

«
»

آدرس بر روی نقشه

 

آمار بازدید

امروزامروز308
دیروزدیروز854
هفته جاریهفته جاری5864
ماه جاریماه جاری29411
کل بازدیدکل بازدید1321490

اطلاعات تماس

اصفهان ، خیابان باغ گلدسته ، روبروی بازار هنر ، اداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان
031-32222889
031-32223092
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید