header site 14000101
×

پیام

PLG_KUNENADISCUSS_DEPENDENCY_FAIL
×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 496

آیین بهره برداری از پایگاه سلامت و مشاوره زنده یاد حاجیه خانم اعتباری

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان پنج شنبه ۲۲ آذرماه 97 همزمان با چهاردهمین سال درگذشت بانو حاجیه خانم اعتباری دومین پروژه اهدایی خیر نیک اندیش حاج محمد اعتباری به آموزش و پرورش ناحیه ۶ به بهره برداری رسید .
 
در آیین بهره برداری پایگاه سلامت و مشاوره زنده یاد حاجیه خانم اعتباری که با حضور رییس و اعضای هیئت مدیره مجمع خیرین مدرسه ساز استان ، معاون مشارکتهای مردمی اداره کل نوسازی مدارس ، مسئولین آموزش و پرورش ناحیه ۶ ، جمعی از خیرین مدرسه ساز و خانواده اعتباری برگزار گردید زهره میردامادیان رییس مجمع خیرین مدرسه ساز استان اظهار کرد: بچه ها در خانواده و مدرسه نیازمند تعلیم و تربیت هستند و وجود مراکز سلامت برای تامین سلامتی آنها حائز اهمیت بالایی است و موجب تحویل دانش آموزانی کارآمد به جامعه می شود.
وی با بیان اینکه مربیان و معلمان در مدارس به امر تعلیم و تربیت دانش‌آموزان می‌پردازند و با دغدغه‌های فکری برای آموزش و پرورش بچه‌ها روبه‌رو هستند، افزود: در جامعه نیاز به ساخت مراکزی است که سلامت فیزیکی و جسمی و هم سلامت روح و روان دانش آموزان را پوشش دهد.
رییس مجمع خیرین مدرسه ساز استان اصفهان با بیان اینکه وجود پایگاه‌های سلامت باعث می‌شود تا افراد سالم و توانمند به جامعه وارد شوند، گفت: در واقع با وجود این شرایط دانش‌آموزان می‌توانند با ایستادن روی پای خودشان در آینده کشور را اداره کنند. یکی از قوی‌ترین این نوع مراکز در این بخش مرکز مشاوره و پایگاه سلامت است که با راهنمایی که انجام می‌دهند موجب حل معضلات دانش آموزان و خانواده‌ها در مسائل مختلف با ارائه راهکار می‌شوند.
رییس مجمع خیرین مدرسه ساز استان اصفهان گفت: پایگاه‌های سلامت مراکزی امن برای تامین سلامت جسم و روح دانش‌آموزان هستند و نقش تعیین کننده‌ای در سرنوشت و آینده و تعلیم و تربیت آنها دارند.
وی تاکید کرد: امیدوارم که هر روز در استان اصفهان شاهد مشارکت خیرین در بخش مدرسه سازی و شکوفایی این نوع اعمال شایسته در حوزه تعلیم و تربیت دانش آموزان و سرمایه ‌گذاری در این بخش باشیم.
مدرسه‌سازی از اتفاق‌های خوب زندگی ام است
همچنین محمد اعتباری، خیر نیک اندیش در ادامه این برنامه اظهار کرد: مشارکت در کار خیر مدرسه‌سازی از اتفاق‌های خوبی بود که در زندگی‌ام افتاد و لطف خداوند همیشه شامل حالم شده است .
وی تاکید کرد: برخی از روزها برای من روز خاصی هستند و دوم اردیبهشت ماه یکی از این روزها است که من پا به عرصه مدرسه سازی گذاشتم.

آخرین به روز رسانی سایت

«
»

آدرس بر روی نقشه

 

آمار بازدید

امروزامروز1235
دیروزدیروز1644
هفته جاریهفته جاری5744
ماه جاریماه جاری18252
کل بازدیدکل بازدید1075160

اطلاعات تماس

اصفهان ، خیابان باغ گلدسته ، روبروی بازار هنر ، اداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان
031-32222889
031-32223092
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید