header site 1401

×

پیام

PLG_KUNENADISCUSS_DEPENDENCY_FAIL
×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 496

مدرسه امام حسن عسکری(ع) در شهرستان کاشان افتتاح شد

مدرسه امام حسن عسکری(ع) در شهرستان کاشان افتتاح شد

مدرسه امام حسن عسکری(ع) در شهرستان کاشان با مشارکت خیر نیک اندیش حاج اصغر ماندنی، حاج عباس عمران زاده و اداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان، مدرسه امام حسن عسکری(ع) با زیربنای آموزشی ۷۳۵ متر مربع، متراژ زمین ۱۰۰۰ متر مربع، متراژ محوطه سازی ۵۲۷ متر مربع، ۷۵ متر طول دیوارکشی و سازه اسکلت بتنی احداث شده است.
این مدرسه شامل ۶ کلاس درس، ۲ اتاق اداری و معلم، سالن چندمنظوره، کارگاه و کتابخانه است.
مهندس مجید نسیمی، مدیرکل نوسازی مدارس استان اصفهان در مراسم افتتاح رسمی این مدرسه، ضمن قدردانی از خیرین مدرسه ساز به ویژه حاج اصغر ماندنی و حاج عباس عمران زاده، اظهار کرد: این مجموعه از ابتدای کار به صورت یک مجتمع آموزشی شامل دو مدرسه و یک فضای آموزشی سرپوشیده طراحی شد. ایده اولیه این مجموعه توسط خانم اصفهانیان پایه گذاری و تکمیل شد و متعاقب آن این مدرسه با مشارکت دو خیر بزگوار حاج اصغر ماندنی و حاج عباس عمران زاده ساخته شد.
وی با اشاره به ساخت یک سالن ورزشی مکمل این دو مدرسه، گفت: معتقدیم در کنار آموزش باید پرورش و ورزش را هم داشته باشیم و امیدواریم به زودی شاهد افتتاح این مجموعه ورزشی نیز  باشیم. 
مدیرکل نوسازی مدارس استان اصفهان از کاشان به عنوان یکی از شهرستان‌های استان با پروژه‌های آموزشی و ورزشی بالا نام برد و افزود: در این شهرستان ۴۹ پروژه داریم که ۲۶ پروژه فعال است و ۲۳ پروژه نیز متوقف شده و نیاز به تأمین اعتبار دارد که برای تکمیل آنها باید برنامه ریزی شود.
وی همچنین به عقد قرارداد ۱۳ پروژه با خیرین اشاره کرد کرد و گفت: این پروژه‌ها نیز در مرحله تهیه نقشه و طراحی است و به ۴۹ پروژه شهرستان کاشان اضافه خواهد شد.
نسیمی خاطرنشان کرد: با تلاش آقای کتابچی مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان کاشان، این شهرستان یکی از شهرستان‌های ویژه و فعال در جذب خیرین مدرسه ساز است
وی با بیان اینکه یکی از سیاست‌های سازمان نوسازی مدارس و به تبع اداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان این است که بتوانیم پروژه‌ها را با روش‌های نوین و زمان کوتاه‌تر و هزینه کمتر احداث کنیم، گفت: در راستای این سیاست در شهریورماه امسال ۳ پروژه در سطح استان تعریف کردیم که یکی از این پروژه‌ها مدرسه‌ای جایگزین مدرسه سنگی دیالمه قمصر در شهرستان کاشان است.
 
760 14010720 1

آخرین به روز رسانی سایت

«
»

آدرس بر روی نقشه

 

آمار بازدید

امروزامروز39
دیروزدیروز705
هفته جاریهفته جاری653
ماه جاریماه جاری20118
کل بازدیدکل بازدید1630626

اطلاعات تماس

اصفهان ، خیابان باغ گلدسته ، روبروی بازار هنر ، اداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان
031-32222889
031-32223092
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید