header site 1401

×

پیام

PLG_KUNENADISCUSS_DEPENDENCY_FAIL
×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 496

مجتمع آموزشی ورزشی حاج جواد پیله وریان و فرزندان افتتاح شد

با حضور استاندار اصفهان؛
مجتمع آموزشی ورزشی حاج جواد پیله وریان و فرزندان افتتاح شد
با حضور استاندار اصفهان، مجتمع آموزشی ورزشی حاج جواد پیله وریان و فرزندان با تأمین اعتبار از سوی این خیر مدرسه‌ساز در شهرستان کاشان افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان، مجتمع آموزشی ورزشی حاج جواد پیله وریان و فرزندان با زیربنای آموزشی ۲ هزار و ۳۵۰ متر مربع، متراژ زمین ۴ هزار و ۲۰۰ متر مربع، متراژ محوطه سازی هزار و ۸۵۰ متر مربع، ۲۰۶ متر طول دیوارکشی و سازه اسکلت بتنی احداث شده است.
این مجتمع آموزشی ورزشی شامل ۱۲ کلاس درس، ۵ اتاق اداری و معلم، ۲ کارگاه، سالن چندمنظوره، کتابخانه، زمین چمن مصنوعی و اتاق و یونیت دندانپزشکی است.
مهندس مجید نسیمی، مدیرکل نوسازی مدارس استان اصفهان در آیین افتتاحیه این مجتمع آموزشی ورزشی، اظهار کرد: از مهر سال گذشته در استان اصفهان تعداد ۱۵۰ پروژه با ۷۱۵ کلاس درس تحویل شده که از این تعداد ۱۵ پروژه با ۷۴ کلاس درس خیر ساز بوده و صد در صد هزینه توسط خیرین پرداخت شده، ۱۰۳ پروژه با ۵۰۴ کلاس درس نیز به صورت مشارکتی با اداره کل نوسازی مدارس استان و ۳۲ پروژه با ۱۳۷ کلاس درس با اعتبار صد در صد دولتی احداث شده است.
وی اعتبار دولتی پروژه‌های آموزشی تحویل شده را ۲۰۰ میلیارد تومان اعلام کرد و افزود: در کنار این اعتبارات، اعتبارات دیگری هم در سال گذشته داشتیم و تقریبا ۲ هزار کلاس درس در قالب ۲۵۰ مدرسه در سال مالی ۱۴۰۰ استانداردسازی شد.
نسیمی افزود: در یک اقدام ویژه در سال مالی گذشته، ۱۶۰ میلیارد تومان اعتبار ویژه تجهیزات آموزشی اختصاص یافت که بخشی از این اعتبار برای تجهیزات خاص هنرستان‌ها و هوشمندسازی بود. خیرین نیز در این زمینه کار ویژه‌ای کردند و ۹۰۰ کیت آموزشی با مشارکت آنها تهیه و در مدارس استان به ویژه مناطق محروم توزیع شد.
وی اضافه کرد: امسال ۲۰۰ هزار مترمربع عایق رطوبتی برای استانداردسازی مدارس و ۲۶۰ هزار متر مربع آسفالت مدارس در حال اجراست.
وی در خاتمه با اشاره به اینکه کاشان یکی از شهرستان‌های ویژه در مشارکت خیرین مدرسه‌ساز است، از تمام خیرین مدرسه ساز این شهرستان قدردانی کرد.
سید رضا مرتضوی، استاندار اصفهان نیز این مراسم را در راستای ترویج ساحت علم و آموزش و تکریم خیرین دانست و گفت: هر کاری بنا به هدفی که دنبال می‌کند ارزشی دارد و ما در این جلسه به دنبال قدردانی از کسانی هستیم که به ساحت علم خدمت می‌کنند تا زندگی بهتری برای فرزندان این سرزمین رقم زند، بنابراین کسی که در این امر مقدس فعالیت می‌کند بسیار ارزشمند و متعالی است.
وی با تأکید بر اهمیت ترویج کار خیر، تصریح کرد: خداوند انسان‌های گرانمایه ای در بین ما خلق کرده که تلاش می‌کنند ساحت علم در شرایط بهتری نگهداری و نگهبانی شود و برای ترویج این فرهنگ، در مناسبت‌های مختلف باید از آنها قدردانی کنیم. امروز در جنگ فرهنگی هستیم و شناخت مولفه‌های فرهنگی از ضرورت‌های زندگی ماست، درحالی که اگر به این مولفه‌ها نپردازیم شاهد کمرنگ شدن آنها در بین نسل جدید خواهیم بود.
مجتبی ملااحمدی، رئیس هیئت مدیره مجمع خیرین مدرسه‌ساز استان اصفهان نیز یکی از شاخصه‌های خیرین را علاوه بر انجام رسالت در حوزه اشتغال و اقتصاد، حضور پررنگ در حوزه مسئولیت اجتماعی برشمرد و افزود: در این پروژه یک کارآفرین وارد شده و با بهترین کیفیت پروژه را ساخته، از همه مهمتر ارتباط بین نسلی را برای کار خیر فراهم کرده و به همراه فرزندان خود این پروژه را احداث کرده است.
وی با اشاره به حوادث یک ماه اخیر و تلاش دشمن برای ایجاد یأس و ناامیدی، گفت: با این وجود هر روز در کشور شاهد افتتاح یک طرح و پروژه توسط خیرین مدرسه ساز بودیم و خیرین هر روز برای دمیدن روح امید در جامعه هر روز در حال کلنگ زنی و افتتاح پروژه هستند.
 
 
760 14010812 2

آخرین به روز رسانی سایت

«
»

آدرس بر روی نقشه

 

آمار بازدید

امروزامروز91
دیروزدیروز705
هفته جاریهفته جاری705
ماه جاریماه جاری20170
کل بازدیدکل بازدید1630678

اطلاعات تماس

اصفهان ، خیابان باغ گلدسته ، روبروی بازار هنر ، اداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان
031-32222889
031-32223092
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید