header site 1401

×

پیام

PLG_KUNENADISCUSS_DEPENDENCY_FAIL
×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 496

نشست هماهنگی جشنواره خیرین مدرسه ساز اصفهان با حضور مدیرکل صدا و سیما

نشست هماهنگی جشنواره خیرین مدرسه ساز اصفهان با حضور مدیرکل صدا و سیما
هفتمین نشست هماهنگی جشنواره خیرین مدرسه ساز استان اصفهان با حضور مدیرکل نوسازی مدارس استان، مدیرکل آموزش و پرورش استان، رئیس هیئت مدیره مجمع خیرین مدرسه ساز استان و مدیرکل صدا و سیمای مرکز اصفهان برگزار شد.

دکتر مجتبی ملااحمدی، رئیس هیئت مدیره مجمع خیرین مدرسه ساز استان اصفهان با اشاره به برگزاری هفتمین جلسه ستاد برگزاری بیست و چهارمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان اصفهان، گفت: با توجه به برگزاری این جشنواره در دی ماه جاری در خواست پوشش رسانه ای این رویداد را داریم.
وی گفت: در حال حاضر خیرین استان در طیف محدودی هستند و انتظار داریم با اطلاع رسانی های هرچه بیشتر و استفاده از ظرفیت رسانه ملی، بتوانیم مشارکت اقشار دیگر جامعه را نیز جلب کنیم. امیدواریم بتوانیم فرهنگ مدرسه سازی و توسعه کار خیر را در جامعه ترویج دهیم.
مهندس مجید نسیمی، مدیرکل نوسازی مدارس استان اصفهان در این جلسه، به اهمیت مدرسه سازی اشاره و اظهار کرد: ما خیرین بنامی داریم که مظلومانه زندگی کرده و می کنند، اما اثرات بسیار ماندگاری در سیستم آموزش و پرورش کشور داشته اند.
وی از مدیرکل صدا و سیمای استان خواست مستنداتی از زندگی این خیرین تهیه و پخش شود همچنین با بیان اینکه این مستندات کمک می کند نسل جدید با خیرین آشنا شوند و بتوانند این مسیر را ادامه دهند گفت: ما صرفا هدف جلب مشارکت خیرین را نداریم، بلکه یکی از اهداف ما گسترش فرهنگ مدرسه سازی و کار خیر است.
محمدرضا ابراهیمی، مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان نیز در این جلسه فرهنگ سازی را جزو رسالت های آموزش و پرورش دانست و گفت: یکی از مبانی و آموزه های فرهنگی، کار خیر و خیراندیشی است. بنابراین باید تلاش کنیم بستر بیشتری برای حضور خیرین در همه عرصه ها به ویژه در عرصه آموزش و پرورش فراهم کنیم، در عین حالی که خیرین را به عنوان الگو در جامعه معرفی می کنیم.
وی با اشاره به محدودیت های دولت ها، گفت: اگر همت و پشتکار خیرین نبود مشکلات زیادی به ویژه در حوزه فضاهای آموزشی داشتیم.
مدیرکل آموزش و پرورش استان با اشاره به رویکرد مجمع خیرین مدرسه ساز استان برای مدرسه یاری در کنار مدرسه سازی، افزود: رسانه ها می توانند به گسترش فرهنگ خیر و جلب مشارکت بیشتر خیرین کمک کنند تا بتوانیم بخشی از مشکلات آموزش و پرورش را حل کنیم.
دکتر بهرام عبدالحسینی، مدیرکل صدا و سیمای مرکز اصفهان با اشاره به پیشتازی خیرین مدرسه ساز استان اصفهان در همه عرصه ها، گفت: شاید اگر خیرین نبودند امروز معلوم نبود آموزش و پرورش چه وضعیتی داشت.
وی همچنین از معرفی خیرین مدرسه ساز در صدا و سیما استقبال کرد و گفت: ما آمادگی هرگونه همکاری را در این زمینه داریم و تلاش می کنیم مستندات خوبی از خیرین تهیه و معرفی کنیم.
 
760 14011005 1

آخرین به روز رسانی سایت

«
»

آدرس بر روی نقشه

 

آمار بازدید

امروزامروز55
دیروزدیروز705
هفته جاریهفته جاری669
ماه جاریماه جاری20134
کل بازدیدکل بازدید1630642

اطلاعات تماس

اصفهان ، خیابان باغ گلدسته ، روبروی بازار هنر ، اداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان
031-32222889
031-32223092
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید