header site 1401

×

پیام

PLG_KUNENADISCUSS_DEPENDENCY_FAIL
×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 496

عزم دولت و مجلس برای تکمیل پروژه های خیرین

رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهيز مدارس كشور اعلام کرد:

عزم دولت و مجلس برای تکمیل پروژه های خیرین 

 رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهيز مدارس كشور با اشاره به اینکه ۵۰ درصد از مدارس در حال ساخت کشور با مشارکت خیرین در حال ساخت است، از افزایش ۴۹.۲ درصدی ردیف اعتباری خیرین در بودجه سال ۱۴۰۲ خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان، حميدرضا خان محمدی در بیست و چهارمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان اصفهان که روز (پنجشنبه، ۲۲ دی ماه) برگزار شد، اظهار کرد: ویژگی که در نگاه خیرین استان اصفهان وجود دارد، انجام کارها با رویکرد نگاه به آینده است، درحالی که در برخی نقاط کاری انجام می شود اما برای زمان حال است.
وی با تاکید بر اینکه وظیفه ما تکریم از خیرین مدرسه ساز است اما فاصله زیادی با کار خیر خیرین داریم، گفت: ۵۰ درصد از مدارس در حال ساخت کشور با مشارکت خیرین در حال ساخت است. ردیف اعتباری بودجه سال ۱۴۰۲ در ردیف خیرین ۴۹.۲ درصد رشد داشت که نشان از عزم دولت برای توجه به مشارکت مردم و خیرین دارد.
رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهيز مدارس كشور افزود: آنچه باید در رویکرد نوین مدرسه سازی مورد توجه قرار گیرید مدرسه یاری در کنار مدرسه سازی است، به طوری که اگر خیرین در کنار مدارس احداثی خوپ قرار گیرند باعث آبادانی و دوام بیشتر مدارس خواهد شد.
وی با بیان اینکه دولت از خیرین مدرسه ساز عقب مانده، اظهار امیدواری کرد تعهدات دولت هرچه زودتر انجام شود و گفت: خیرین مدرسه ساز فستبق الخیرات هستند، اما پروژه های نیمه تمام خیرین در اولویت است و امیدواریم شاهد روزی باشیم که دانش آموزی به خاطر کمبود مدرسه استاندارد از تحصیل بازنماند.
 
760 14011022 2
 
 

آخرین به روز رسانی سایت

«
»

آدرس بر روی نقشه

 

آمار بازدید

امروزامروز40
دیروزدیروز705
هفته جاریهفته جاری654
ماه جاریماه جاری20119
کل بازدیدکل بازدید1630627

اطلاعات تماس

اصفهان ، خیابان باغ گلدسته ، روبروی بازار هنر ، اداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان
031-32222889
031-32223092
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید