header site 1401

×

پیام

PLG_KUNENADISCUSS_DEPENDENCY_FAIL
×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 496

مدرسه خیرساز نور در ناحیه ۵ اصفهان افتتاح شد

مدرسه خیرساز نور در ناحیه ۵ اصفهان افتتاح شد

مدرسه نور در ناحیه ۵ اصفهان به همت خانواده خیر نیک اندیش، زنده یاد حاج آقا رضا نجاریان اصفهانی افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان اصفهان، آیین افتتاح مدرسه خیرساز نور در ناحیه ۵ اصفهان برگزار  شد.

این مدرسه با زیربنای ۱۱۵۰ متر مربع و ۱۰۰۰ متر مربع محوطه سازی ساخته شده و شامل ۹ کلاس درس، اتاق اداری، کارگاه، آزمایشگاه، کتابخانه و سالن چند منظوره است.
مجید نسیمی، مدیرکل نوسازی مدارس استان اصفهان در این مراسم با اشاره به نیاز فوری و ضروری به احداث ۵ مدرسه در ناحیه ۵ اصفهان، گفت: تمام مدارس ابتدایی این ناحیه دو نوبته شده و حداقل ۱۲ مدرسه دو نوبته شرایط مناسبی از نظر ساختمانی ندارد و تراکم دانش آموز بالاست.
وی با اشاره به اعتبار مصوبه سفر رییس جمهور به اصفهان برای مدارسی که دچار فرونشست زمین شده اند، گفت: با این وجود عددی که اختصاص یافته ۳۰ درصد از هزینه ساخت مدرسه را تامین می کند و مابقی نیاز به کمک خیرین دارد تا قبل از مهر سال آینده بتوانیم هر ۵ مدرسه را احداث کنیم تا بخشی از مشکلات این ناحیه رفع شود. 
محمدرضا ابراهیمی، مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان نیز با اشاره به نیاز ویژه ناحیه ۵ اصفهان با توجه به مسائل آموزشی، تربیتی و آسیبهای اجتماعی، افزود: ناحیه ۵، حدود ۹۳ هزار دانش آموز دارد و برخی مناطق آن از بسیاری از مناطق شهرستانی و محروم استان اصفهان و استان های دیگر محروم تر است. اگر مدرسه ای نسازیم شاید مجبور شویم مدارس این مناطق را سه نوبته کنیم.
مدیرکل آموزش و پرورش استان خاطرنشان کرد: در این مراسم معمولا سنت حسنه ای وجود دارد که حلقه اتصال مدرسه سازی قطع نمی شود و در افتتاحیه هر مدرسه، خیرین ساخت مدارس جدید را تعهد می کنند. 
مجتبی ملاحمدی، رئیس هیئت مدیره مجمع خیرین مدرسه ساز استان اصفهان نیز اظهار کرد: همه کارهای خیر خدمت به مردم و ارزشمند است، اما مدرسه سازی خیر ویژه ای است.
وی گفت: در شهر اصفهان نقاطی داریم که از دوردست ترین نقاط استان اصفهان و کشور محروم تر است، از جمله ناحیه ۵ اصفهان. وی افزود به نمایندگی از جامعه خیرین مدرسه ساز کشور از خانواده نجاریان برای توجه به این منطقه محروم قدردانی می کنم.

گفتنی است در مراسم افتتاح این مدرسه فرماندار اصفهان، مدیران کل نوسازی مدارس و آموزش و پرورش، رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان و رئیس آموزش و پرورش ناحیه ۵ اصفهان حضور داشتند.

760 14011024 2

760 14011024 1

 

 

 

آخرین به روز رسانی سایت

«
»

آدرس بر روی نقشه

 

آمار بازدید

امروزامروز91
دیروزدیروز705
هفته جاریهفته جاری705
ماه جاریماه جاری20170
کل بازدیدکل بازدید1630678

اطلاعات تماس

اصفهان ، خیابان باغ گلدسته ، روبروی بازار هنر ، اداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان
031-32222889
031-32223092
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید