header site 1403

×

پیام

PLG_KUNENADISCUSS_DEPENDENCY_FAIL
×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 495

بیست و ششمین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز استان اصفهان با حضور وزیر آموزش و پرورش برگزار می‌شود

رئیس مجمع خیرین مدرسه‌ساز استان اصفهان:

بیست و ششمین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز استان اصفهان با حضور وزیر آموزش و پرورش برگزار می‌شود

رئیس مجمع خیرین مدرسه‌ساز استان اصفهان از برگزاری بیست و ششمین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز استان اصفهان با حضور وزیر آموزش و پرورش در خردادماه سال جاری خبرداد.
 
769306fDht2qyHfQSkGi3sR
 
 

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان، جلسه ستاد اجرایی بیست و ششمین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز استان با حضور اعضا برگزار شد. 

مجتبی ملااحمدی، رئیس مجمع خیرین مدرسه‌ساز استان اصفهان در این جلسه اظهار داشت: بیست و ششمین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز استان اصفهان روز سوم خردادماه سال جاری با حضور وزیر آموزش و پرورش و سایر مقامات برگزار خواهد شد که در این زمینه ماهیت کلی برگزاری جشنواره تکریم کامل خیرین است.

وی افزود: فلسفه کار برگزاری جشنواره،  تقدیر و تشویق خیرین مدرسه‌ساز است و نکته مهمی که در این میان مطرح است این که در خلل این جشنواره باید دیگران نیز به کار خیر ترغیب شود.
ملااحمدی ادامه داد: جشنواره قبلی و تعهد بیش از ۱۵۰۰ میلیاردی خیرین مدرسه‌ساز استان اصفهان که عملیات اجرایی  بیش از ۹۰ درصد آن آغاز شده است، انتظارات را از اصفهان بالا برده که این جشنواره در مقایسه با سنوات قبل از کیفیت بالاتری برخوردار باشد.

رئیس مجمع خیرین مدرسه‌ساز استان اصفهان بیان داشت: در خصوص انعکاس این جشنواره باید از ظرفیت صدا و سیما نهایت بهره‌برداری و استفاده انجام شود تا فرهنگ کار خیر گسترش یابد.
وی گفت: نقش جوانان و گسترش فرهنگ مدرسه‌سازی در میان جوانان یکی از اهداف اصلی این جشنواره است که باید به آن به صورت جدی پرداخته شود.

ملااحمدی ادامه داد: فارغ التحصیلان مدارس خیرساز که به واسطه حضور در این فضاهای آموزشی امروز دارای موقعیت مناسبی هستند، باید معرفی شوند تا ارزش کار خیر در میان جامعه نهادینه شود.
رئیس مجمع خیرین مدرسه‌ساز استان اصفهان ادامه داد: از ظرفیت دانش‌آموزی استان اصفهان باید در گسترش فرهنگ خیر و نیک اندیشی استفاده شود تا شاهد تداوم این فرهنگ با ارزش در میان نسل‌های آینده نیز باشیم.

ناصر فتحی، مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان اصفهان دراین جلسه اظهار داشت: ستاد اجرایی جشنواره بیست و ششم تشکیل شده است و کارگروه‌ها، اقدامات و برنامه‌های متنوعی را انجام داده‌اند.
وی افزود: نوسازی، مجمع خیرین مدرسه‌ساز و آموزش وپرورش در حال تعامل برای برگزاری هرچه بهتر این جشنواره هستند.
فتحی خاطرنشان کرد: وظیه ما اجرای مطلوب جشنواره خیرین در جهت تکریم آنان است چرا که این انسان‌های بزرگ بدون هیچ چشم داشتی مال خود را در راه مقدس مدرسه سازی هزینه کرده اند.

آخرین به روز رسانی سایت

«
»

آدرس بر روی نقشه

 

آمار بازدید

امروزامروز1285
دیروزدیروز1540
هفته جاریهفته جاری1151
ماه جاریماه جاری31853
کل بازدیدکل بازدید2118253

اطلاعات تماس

اصفهان ، خیابان باغ گلدسته ، روبروی بازار هنر ، اداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان
031-32222889
031-32223092
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید